Бджок — бджола з характером. Бджок-рок (так його називають друзі)  веселий, пустотливий музикант, який живе на пасіці у Чернігівській області і є спражньою суперзіркою. В житті у нього є дві любові — пасіка та музика.

Він із дитинства вчився грати на всіх можливих музичних інструментах та вдосконалював майстерність в різних стилях, саме тому в нього виходить найтоповіший мед! 

З кожним днем Бджок набирає дедалі більше популярності у всій Україні та збирає величезні бджолині поля прихильників. Бджока обожнюють усі друзі та знайомі, бо своєю музикою він створює настрій та заряджає крутою енергетикою весь мед на пасіці. Тому кожна баночка меду Бджок - є частиною його творчості.

 

Мед від Бджок 

Бджок з любов'ю готує шість видів різного меду. Кожна баночка - це справжній акумулятор, який заряджає тебе позитивним настроєм та енергією на весь день: 

Травневий (поп) — для насиченого дня та легкого спілкування.

Акація (джаз) — для активного життя та сміливого настрою.

Липовий (диско) — для енергійного та плідного дня.

Різнотрав'я (транс) — для спокійного та розміреного смакування.

Луговий (рок) — для веселого та впевненого настрою протягом дня.

Соняшник (реп) — для налаштування на одну ритмічну хвилю з природою.

 

Тисни тут щоб обрати свій смак

 

Подарункові набори Бджок

Бджок - це не просто мед, це - шалений настрій, нескінчений позитив і здоровий гумор. Саме тому колекція Бджок має подарункові набори, що подібно до мультиальбому твого улюбленого музичного напрямку, стануть чудовим сюрпризом до будь-якої нагоди. Обравши подарунковий набір Бджок ти зможеш здивувати друзів чи рідних,  оскільки "музична" підбірка від Бджока не залишить байдужим жодного!  

Подарункові набори з 6-ти міні-баночок по 50г: 

Подарунковий набір "6 симфоній Бджока" - він включає всі 6 видів медової колекції. Набір ідеально зайде найвибагливішим шанувальникам органічних солодощів, а яскравий дизайн і неперевершений смак не залишать байдужим жодного. Такий набір гарантовано буде найяскравішим подарунком для будь-якого свята. 

Подарунковий набір "Хіти 50-х" - набір включає топові та найбільш корисні види меду від Бджок. В коробці ти знайдеш 3 міні-баночки "Різнотрав'я транс", 1 міні-баночку "Диско-липи" та 2 міні-баночки справжнбого хіта "Лугового року".  Крутезний сет сформований на основі величезного досвіду Бджока, а також улюблених смаків поціновувачів медового настрою. 

Подарунковий набір "Обери сам 50!" - в цьому наборі Бджок пропонує тобі обрати найбільш улюблені смаки самостійно, користуючись лище власним почуттям "медового ритму". Вмикай уяву та обирай найсмачніше саме для тебе та твоїх друзів! 

Подарункові набори з 4-х баночок по 250г: 

Подарунковий набір "Хіті 25-х" - цей "музичний ансамбль" включає топові та найбільш корисні види меду від Бджок. В коробці ти знайдеш 2 баночки "Різнотрав'я транс", 1 баночку "Диско-липи" та 1 баночку шалено популярного "Лугового року".  Крутезний сет сформований на основі величезного досвіду Бджока, а також улюблених медового "ритму". 

Подарунковий набір "Обери сам 250" - в цьому наборі Бджок пропонує тобі обрати найбільш улюблені смаки самостійно, вмикай уяву та обирай найсмачніше саме для тебе та твоїх друзів. Вирішуєш тільки ти! 

Тисни тут щоб обрати свій подарунковий набір. 

 

Корпоративні подарунки

А ще Бджок може зробити спеціальний подарунок саме до свята твоєї компанії, родини чи улюблених колег, і це точно буде одна з найкращих твоїх ідей!! Команда Бджока забезпечить незвичайними та корисними подарунками всіх твоїх колег або навіть гостей на ювілеї чи весіллі, адже приводів для смачних презентів може бути безліч! Ти можеш обрати окремі баночки, або подарункові набори в стандартному дизайні, чи скористатись послугою дизайнерів. Команда Бджока зробить найкрутішій брендінг відповідно до твоїх побажань або заходу. 

Тисни тут щоб написати Бджоку.